Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Karczmiskach

„Z Nauką Za Pan Brat"

Utworzono dnia 23.06.2023

Szanowni Państwo,

Minister Edukacji i Nauki objął swoim patronatem wydarzenie - Piknik Rodzinny „Z Nauką Za Pan Brat", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Granica Bezpieczny Wschód. Impreza ma miejsce w dniu 25 czerwca 2023 r. nad lubelskim Zalewem Zemborzyckim w godzinach 11.00-19.00.

Tematem przewodnim wydarzenia jest Nauka, Rozwój i Innowacja. Jej celem jest upowszechnianie nauki wśród młodych ludzi, wzbudzanie zainteresowania rozwojem kompetencji rozumienia i tworzenia informacji w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych, technologii i inżynierii. A to dzięki środowisku naukowemu uczelni wyższych, które przyjęły zaproszenie do udziału w wydarzeniu. To doskonała okazja do zaprezentowania materiałów dydaktycznych i osiągnięć naukowych ośrodków badawczych.

W związku z naukowym charakterem imprezy bardzo proszę o rozpowszechnienie informacji poprzez wydrukowanie i umieszczenie plakatu w dostępnym miejscu aby dzieci / młodzież mogły skorzystać z okazji do bezpośredniego kontaktu z Nauką i środowiskiem naukowym.

Z poważaniem

Ministerstwo Edukacji i Nauki 

ZAŁĄCZNIKI:

Plakat

Utworzono dnia 23.06.2023, 05:09